contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Michael Hekmat wiosna-lato 2016

Jagoda Lisiak

Fot. Bartek Szmigulski 

Projektant marki Blessus Michael Hekmat po raz pierwszy wydał kolekcję sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem. Nieco romantyczną, zainspirowaną ogrodem japońskim. 

Delikatne kreacje cechują się wyjątkową harmonią. Są jednocześnie proste i eleganckie. 

Na nadchodzący sezon wiosenno letni artysta proponuje klasyczne szerokie spodnie z wysokim stanem, rozkloszowane spódnice, bluzki odkrywające ramiona oraz żakiety z baskinką. 

Fot. Bartek Szmigulski 

Nie zapominając o duchu przyszłości, użyłem jedwabnego jerseyu, miękkiego jeansu laminowanego od spodu czy lekkiej tkaniny koszulowej wykończonej folią – mówi Michael Hekmat. 

Wszystkie rzeczy zostały wykonane z niebywałą precyzją z najszlachetniejszych tkanin. 

Paletę kolorów kreator ograniczył do minimum. Zdecydował się na podstawowe barwy – biel i czerń, które urozmaicił niebieskim i lawendowym. To forma i krój ubrań mają odgrywać główną rolę i skupiać uwagę. 

Pracujący w modzie od 18 roku życia projektant zdążył już określić się co do preferowanego stylu i estetyki. Na pewno pomoże mu to w tworzeniu dla Blessus jak i kolekcji pod własnym nazwiskiem. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Opracowanie: Jagoda Lisiak
Fot. Bartek Szmigulski