contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Najnowsza kolekcja marki Thecadess

Adrianna Jannasz

Najnowsza kampania marki Thecadess

Marka Thecadess stworzona przez Radka Rocińskiego i Piotra Sałatę prężnie działa na polskim rynku mody. Zalążek nowej kolekcji pokazali podczas KTW Fashion Week oraz w zupełnie nowym punkcie w centrum Warszawy otworzyli flagowy butik marki.

Najnowsza kolekcja na jesień-zimę 2017/18 przenosi nas w klimat miejskiej dżungli, w której drapieżny styl uliczny swobodnie miesza się z subtelną estetyką glamour oferując zróżnicowane, wielowymiarowe sylwetki.

Najnowsza kampania marki Thecadess

Motyw ten nie jest dla marki nowy. Egzotyczna flora powraca z poprzedniej kolekcji w postaci roślinnego printu jako element spajający dzikość przyrody i tętniącą życiem metropolię, które drzemią w kobiecie Thecadess. 

W kolekcji przewijają się oversizowe bluzy w towarzystwie szerokich spodni, dopasowane, asymetryczne spódnice, długie narzutki i swetry, charakterystyczne damskie garnitury z wiązaniem w pasie, czy sukienki maxi z rozcięciami. Nowością są dopasowane spodnie i spódnice mini wykonane z ekologicznej skóry, w których uwaga została skupiona na seksownych wiązaniach oraz sztuczne futro z długim włosiem w kolorach ziemi. 

Najnowsza kampania marki Thecadess

Kolorystyka utrzymana w kolorach Ziemi przeplata się między welurem, a satynowymi tkaninami o matowym połysku.

Twarzą kampanii została Patricia Kazadi. Jej temperament i wizerunek idealnie odzwierciedla dualizm kobiecej natury i podkreśla to, co w kolekcji chcieli zachować projektanci, czyli sensualność i delikatność w drapieżnej odsłonie sporty chic.

Najnowsza kolekcja podkreśla wewnętrzną siłę kobiet, odwagę i indywidualizm. Jak możemy wyczytać z informacji prasowej - „Projektanci zgodnie twierdzą, że kobieta Thecadess bez względu na porę dnia przemierza miasto z gracją dzikiego kota wodząc na pokuszenie blaskiem w stylu glamour i niewymuszoną elegancją”.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: materiały prasowe