contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

NANUSHKA

Adrianna Jannasz

Fot. materiały prasowe

Nanushka to marka modowa wywodząca się z Budapesztu. Tworzą ją Sandra Sandor – projektantka, która ukończyła London College of Fashion i Peter Baldaszti zajmujący się stroną biznesową brandu.

Ubrania proponowane przez brand są lekkie, subtelne i kobiece. Marka inspiruje się duchową podróżą pomiędzy kulturą i czasem. Dostarcza kobietom nowoczesnych i uniwersalnych rozwiązań na każdy dzień.

Fot. materiały prasowe

Węgierska marka obecnie pokazuje swoje kolekcje podczas tygodnia mody w Nowym Jorku oraz sprzedaje swoje produkty stacjonarnie w takich miejscach jak Bergdorf Goodman, Selfridges oraz online na Net-a-Porter i MyTheresa.

Najnowsza kolekcja marki na sezon wiosna-lato 2019 to wyrafinowana wersja zachodniego Rodeo z elementami zaczerpniętymi wprost z starożytnego Egiptu. Paleta kolorów charakteryzuje się surowymi odcieniami beżu w połączeniu z typowo letnimi barwami – różu i pomarańczy. Zastosowanie naturalnej kolorystyki oddaje uwielbienie Nanushki to natury.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Tekst: Jagoda Lisiak