contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Nowa kampania kolekcji "The Beatles" Macieja Zienia

Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Maciej Nowak, Łukasz Przytarski, Charlotte Tomaszewska

Najnowsza kampania ostatniej kolekcji „The Beatles” Macieja Zienia za pomocą pięknych fotografii interpretuje tamat gry z płcią i przypisanymi jej rolami. Kreacje w przekorny sposób zostały ukazane nie tylko na kobiecej sylwetce, ale również okryły męski tors, czym szokują i przyciągają odbiorcę. Maciej Nowak i Charlotte Tomaszewska fotografują się nawzajem pozując w jedwabnych sukniach, koronkach, piórach i cekinach. Można też dostrzec moc ekspresji i emocji na każdej fotografii, co jest również zasługą współpracy z reżyserem ruchu przy tym projekcie.

Zdjęcia: Maciej Nowak, Łukasz Przytarski, Charlotte Tomaszewska

Kampania szokuje, prowokuje i zachwyca, odwołując się jednocześnie do głównych idei zespołu, który stanowił inspirację do powstania kolekcji, czyli tolerancji i pokoju. Podziwiając efekty ostatniej twórczości projektanta zaostrza nam się apetyt na więcej. Najbliższy pokaz, który odbędzie się 24 kwietnia, zapowiada się interesująco. Kolekcja nawiązywać będzie do czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego, ostatniego króla Polski. Maciej Zień tym razem chce zwrócić uwagę na to, jak bogata jest historia naszego kraju. Z pewnością projektant po raz kolejny zaskoczy nas swoją kreatywnością.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Zdjęcia: Maciej Nowak, Łukasz Przytarski, Charlotte Tomaszewska