contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Nowa świąteczna kolekcja Łukasza Jemioła

Adrianna Jannasz

Kampania świątecznej kolekcji Łukasz Jemioł Basic

Grudzień to przede wszystkim świąteczna aura, której oddają się prawie wszyscy. Projektanci cenią sobie ten nastrój i wypuszczają limitowane kolekcje świąteczne. Pionierem w Polsce jest Łukasz Jemioł, który jak co roku w okresie przedświątecznym wypuszcza limitowaną linię Basic. 

W tym roku Łukasz Jemioł zainspirował się baśniowymi motywami. Bohaterami zostali -  dziadek do orzechów, konik na biegunach i renifer. Kampania utrzymana jest w wesołym, domowym klimacie retro.  

Kampania świątecznej kolekcji Łukasz Jemioł Basic

Nową świąteczną kolekcję Łukasza Jemioła tworzą bluzy w kolorze czerwieni i szarości z wyhaftowanymi reniferami oraz białe i szare T-shirty z dziadkiem do orzechów oraz konikiem na biegunach w wersji dla niej i dla niego.

Baśniowe hafty mają wyrażać ciepłe emocje, przywoływać wspomnienia z dzieciństwa i podkreślać magię Świąt.

Kampania świątecznej kolekcji Łukasz Jemioł Basic

Na zdjęciach w kampanii znaleźli się: Łukasz Jemioł, Kamil Szeptycki (aktor), Wiktoria Gąsiewska (aktorka), Magdalena Polańska (projektantka biżuterii), trenerzy personalni (Antonina Stamm i Piotr Szczurek), dzieci (Jaś oraz bliźniaki Nikodem i Olgierd), a także modelka Natalia Weiss.

"Zaprosiłem do tego projektu wiele ciekawych osób w różnym wieku, aby uchwycić radosną świąteczną atmosferę i pokazać, że kolekcja jest dla każdego. To DNA mojej linii basic." – mówi Łukasz Jemioł. 

Limitowana kolekcja jest doskonałym pomysłem na prezent oraz tworzy doskonały bożonarodzeniowy look.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: materiały prasowe