contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

OCEAN 5 by Robert Kupisz lato 2017

Jagoda Lisiak

Fot. Jacek Kurnikowski i Michał Baranowski

Na fali! Tak Robert Kupisz świętował 5-te urodziny swojej marki. Projektant wraz z zaproszonymi gośćmi celebrował okrągłą rocznicę w warszawskiej Soho Factory, gdzie pokazał swoją najnowszą kolekcję – OCEAN 5. 

Późnym wieczorem, 2 czerwca 2016 roku Robert Kupisz przeniósł nas nad ocean, do czasów beztroskich wakacji. Artysta w ten sposób chciał oddać hołd polskiemu Bałtykowi, gdzie odnalazł swoje miejsce na ziemi, do którego uwielbia wracać. To tam odpoczywa, relaksuje się, regeneruje i nabiera sił do kolejnych projektów. 

Fot. Jacek Kurnikowski i Michał Baranowski

Na wybiegu kolejno pojawiały się modelki – odpowiedniki współczesnej syreny. Ubrane delikatnie i subtelnie w lekkie sukienki i koronkowe tuniki, które niesamowicie oddawały nadmorski klimat. Natomiast błyszczące elementy nie pozwalały zapomnieć o temacie przewodnim pokazu. 

W rytm szumu fal podążali również modele stylizowani na kalifornijskich surferów, którzy w swoich zwiewnych i wygodnych strojach odpoczywają nad brzegiem oceanu. 

Jeśli o głębokiej wodzie i marynarzach na niej pracujących mowa, nie można zapomnieć o paskach i tatuażach! Zaprojektowane na specjalne zamówienie dla marki stanowią mocny akcent w całej kolekcji. Dodają pazura jedwabnym częściom garderoby oraz są wyrazistym motywem danej stylizacji. 

Fot. Jacek Kurnikowski i Michał Baranowski

Fot. Jacek Kurnikowski i Michał Baranowski

Całość kolekcji utrzymana jest w marynistycznym stylu. Dominują granaty, biele, błękity. Nie zapomniano również o odcieniach piaskowych i szarościach, które idealnie wpasowują się w klimat letnich stylizacji. 

W finale pokazu zobaczyć mogliśmy uśmiechnięte modelki i radosnych modeli, którzy swoimi mimikami obwieszczali przybyłym gościom, że jest co świętować! Już 5 lat Robert Kupisz wraz ze swoją marką są obecni na polskim rynku modowym. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Tekst: Jagoda Lisiak
Fot. Jacek Kurnikowski i Michał Baranowski

Robert Kupisz po pokazie/Fot. Jacek Kurnikowski i Michał Baranowski