contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Half Naked - kolekcja Paprocki&Brzozowski jesień-zima 2016/2017

Katarzyna Pietrewicz

Fot. Filip Okopny

Delikatne, erotyczne koronki i seksowna, rockowa skóra – najnowsza kolekcja duetu Paprocki&Brzozowski Half-Naked to zdecydowane zderzenie kontrastów, które nie po raz pierwszy prezentują nam projektanci.

Ich najnowsza kolekcja jest poniekąd kontynuacją poprzednich projektów na sezon letni 2016, ale ze zdecydowanym rockowym pazurem i nutą glamour. To pochwała kobiecego ciała, którego projektanci nie bali się pokazać! 

Monochromatyczna kolekcja w czerni i bieli, przełamywana jest akcentami złota, srebra, bordo i delikatnego, pudrowego różu. Biały i bordowy garnitur, skórzane ramoneski i kamizelki, koronkowe koszule i aksamitne topy – to elementy eleganckiego i rockowego wstępu do dalszej części pokazu, gdzie królował glamour rodem z czerwonego dywanu. 

Powłóczyste, romantyczne suknie zdobione koronkami i ażurami przywodziły na myśl projekty z kolekcji Marchesy. Delikatne prześwity w gustowny sposób eksponowały ciała modelek.

Kolekcja, podobnie jak ta wiosenna, powstała z najwyżej jakości materiałów. Satynę, krepy, muśliny, żorżety, kaszmiry i skóry, projektanci dopełnili przyciągającymi uwagę detalami.

To właśnie w detalach tkwi sedno całej kolekcji, która jak mówi duet, była najbardziej pracochłonną i wymagającą ogromnego zaangażowania kolekcją, którą stworzyli do tej pory. 

Naszywane ręcznie koronki, kryształy, falbany i aplikacje tworzą spektakularny efekt, któremu zdecydowanie trzeba przyjrzeć się z bliska.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Tekst: Katarzyna Pietrewicz
Fot. Filip Okopny

Duet Paprocki&Brzozowski po pokazie/fot. Filip Okopny