contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski na Fashion Weeku w Berlinie

Jagoda Lisiak

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski/fot. Konrad Ćwik

Podczas trwającego w dniach 17-20 stycznia Mercedes Benz Fashion Weeku w Berlinie znalazł się również polski akcent. Projektant Dawid Tomaszewski we współpracy z marką Patrizia Aryton pokazali kolekcję na sezon jesień-zima 2017-2018. 

Dla marki Patricia Aryton pokaz, który miał miejsce 19 stycznia był debiutem na rynku niemieckim. Był wyjątkowym wydarzeniem także dlatego, że zamykał cykl prezentacji odbywających się tego dnia w zabytkowym domu towarowym Jandorf. 

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski/fot. Konrad Ćwik 

Na wybiegu pojawiły się klasyczne płaszcze marki Patrizia Aryton w nowym wydaniu. Wszystko za sprawą nowych tkanin i wzorów. Nie zabrakło również kolorów. Pojawienie się żółci, seledynu czy czerwieni to efekt inspiracji Marrakeszem. 

Z materiałów, oprócz wełny, jedwabiu i żakardów pojawił się również bardzo modny welur. Mozaikowy wzór pojawił się na garniturze i sukience. Dominowały jednak gładkie tkaniny. 

Projektant Dawid Tomaszewski i dyrektor kreatywna Patrizia Aryton – Patrycja Cierocka podkreślają, że takie współprace dodają markom świeżości, otwierają umysły na nowe pomysły. Te dwa brandy połączyło wyjątkowe uwielbienie płaszczy, okryć i świetnych tkanin. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Fot. Konrad Ćwik