contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pierwszy pokaz marki Zaquad - Zaquad Fever!

Adrianna Jannasz

Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Fever night! Tak brzmiał temat przewodni najnowszej kolekcji marki Zaquad. Debiutacki pokaz odbył się w przestrzeni Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i zgromadził wiele osobistości z polskiego świata mody i nie tylko.

Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Zaquad Fever SS19 to sentymentalna podróż do stylu lat 80-tych. Podkreślona talia przewiązana na sylwetce paskiem czy przeskalowane ramiona to elementy, które charakteryzują najnowszą kolekcje. Tym razem marka dodaje do najnowszej linii dużo błysku oraz formy mocno przylegające do ciała. Pojawiają się także power looki w postaci dwuczęściowych zestawów, powłóczyste wieczorowe sukienki oraz te, zwiewne, krótkie, zalotnie odkrywające jedno ramię.

Fot. Filip Okopny - Fashion Images

“W prezentowanej linii ponownie postawiłam na styl lat 80-tych. Inspirowałam się tym razem ubraniami mojej mamy z tamtej dekady. Jest błysk w postaci metalizowanych tkanin i total power looki. Zależało mi na tym, aby stworzyć linię opartą na klasykach, przełamywaną najnowszymi trendami. Zaquad Fever SS19 to propozycja dla kobiet, które szukają inspiracji na stylizację do pracy, imprezę, czy wieczorny bankiet.” – komentuje założycielka i główna projektantka marki Anna Banaczek.

Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Anna Banaczek w swojej najnowszej kolekcji postawiła na żywe i wyraziste kolory takie jak soczyste neonowe odcienie zieleni czy złote i srebrne błyszczące tkaniny. Nie zabrakło oczywiście klasyki w postaci czerni oraz bieli.


Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images