contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz Agnieszki Maciejak "Flammarion"

Jagoda Lisiak

Agnieszka Maciejak razem z modelkami po pokazie/fot. Filip Okopny

Pod gołym niebem, na dachu dziesięciopiętrowego budynku. W takiej scenerii odbył się pokaz najnowszej kolekcji Agnieszki Maciejak – Flammarion. 

Projektantce zależało aby goście poczuli się jak na luksusowych imprezach lat.70 odbywających się w Nowym Jorku i Los Angeles. Publiczność zobaczyła spektakl w blasku promieni zachodzącego słońca i kilku kroplach deszczu. Na szczęście całe wydarzenie zakończyło się tuż przed burzą. 

Artystkę tym razem zainspirowało niebo i jego różne oblicza. Milion barw, które codziennie możemy na nim podziwiać oraz ciekawe zjawiska atmosferyczne. Dlatego też w kolekcji nie zabrakło wszystkich kolorów firmamentu – od błękitu po czerń. 

Astronomiczna przygoda rozpoczęła się o godzinie 19.19 27 czerwca 2016. Jako pierwsze na wybiegu modelki zaprezentowały ultrakobiece, pudełkowe sukienki, które są znakiem rozpoznawczym Maciejak. Koronki, tiule i przezroczystości uzupełniały geometrycznie skrojone ubrania. 

fot. Filip Okopny

Nowością są kurtki o kroju baseballówki ozdobione motywami gwiazd, które przepięknie błyszczą nocą na granatowym niebie. Wzór ten pojawia się również na spódnicach, sukienkach oraz bluzkach. 

Na pokazie Agnieszki Maciejak nie mogło zabraknąć także legginsów, z których projektantka już słynie. Jasne, skórzane anatomicznie wydłużają sylwetkę. 

Całości dopełniły futra. Kolorowe, przetykane metalizowaną skórą węża nadają się również na letnie wieczory. 

Opowieść o przechodzeniu dnia w zmierzch, którą projektantka przedstawiła swoim gościom zostanie w pamięci na długo. Tym bardziej, że był to pierwszy pokaz w historii polskiej mody zorganizowany pod gołym niebem na tarasie w stolicy Polski. 

Oby jak najwięcej tego typu pomysłów!

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Fot. Filip Okopny