contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz Bizuu jesień-zima 2017/18

Adrianna Jannasz

Bizuu jesień-zima 2017/18 /fot. Filip Okopny

Jesień spędzona w ciepłych swetrach o ciekawych splotach i płaszczach z ludowym, kwiatowym haftem. Na głowie obowiązkowo czapki – wełniane lub kaszkiety. To pomysł duetu Bizuu na nadchodzącą wielkimi krokami porę roku. 

Wieczór, 7 września spędziliśmy oglądając pokaz ich najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2017/18. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zaprosiły swoich gości do Praskiej Drukarni mieszczącej się przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie. 

Tym razem to nie pudrowy róż a głębokie i mocne kolory zdominowały kolekcje. Bordo, granat, fiolet, brązy i szarości królowały na wybiegu. W tych barwach pozostawały długie, falbaniaste sukienki czy spódnice midi. Kombinacją tych odcieni były też printy z motywem roślinnym. 

Bizuu jesień-zima 2017/18 /fot. Filip Okopny

Projektantki nie zapomniały o uwielbianym przez wiele kobiet denimie. W kolekcji znalazły się spodnie z wysokim stanem a także koszula. 

Siostry, tworząc dla świadomych modowo kobiet, udowodniły, że garnitur nie musi być tylko sztywnym ubiorem do pracy. Wykonany z mięsistego sztruksu jest połączeniem elegancji i mniej formalnego looku. Nonszalancji dodaje mu różowy kolor.

Poszczególne stylizacje urozmaiciły, obecne na ubraniach animowane aplikacje potworów w futurystycznym i kolorowym wydaniu. Ozdobione były nimi również plecaki i torby. 

Bizuu jesień-zima 2017/18 /fot. Filip Okopny

Uzupełnieniem wybiegowych stylizacji były buty Badura, stworzone w wyniku trzeciej już współpracy obu marek. Modelki miały na sobie aksamitne czółenka na niskim obcasie, zamszowe kozaki oraz trapery z autorskim printem Bizuu.

Blasku dodała biżuteria marki Lilou – Partnera Głównego wydarzenia.

Klimatu ogromnej hali dodała egzotyczna scenografia – porozstawiane kaktusy oraz różowy piasek. Duże znaczenie miała również muzyka grana na żywo. Dopełnieniem całego widowiska był występ wokalistki Julii Pietruchy wraz z zespołem. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images