contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz Dawida Tomaszewskiego na Mercedes Benz Fashion Week Berlin

Jagoda Lisiak

Finał pokazu Dawida Tomaszewskiego na Mercedes Benz Fashion Week Berlin/fot. John Phillips - Getty Images For MBFW

Dawid Tomaszewski to polski projektant, który od kilku sezonów pokazuje swoje kolekcje podczas Mercedes Benz Fashion Week Berlin. Projektant mieszkający na stałe w stolicy Niemiec nie boi się bawić kolorami i różnicować materiały. Za to jest podziwiany.

W kuluarach mówi się, że jest to jeden z lepszych pokazów berlińskiego wydarzenia. Tak było i tym razem, podczas prezentacji kolekcji "OVERTURE" na sezon jesień-zima 2018/19. 

Projektant Dawid Tomaszewski/fot. John Phillips - Getty Images For MBFW

Pokaz odbył się 15. stycznia 2018 roku w trakcie berlińskiego tygodnia mody. Na wybiegu zobaczyć można było odważną kolekcję, pełną kolorów i ciekawych krojów. Projektant lubiący eksperymentować z materiałami, połączył sportowe bluzy z cekinami, pióra z printami oraz welury z przezroczystościami. Widocznych było dużo wiązań, które pojawiły się nie tylko przy płaszczach.

Elementy zwracające uwagę to pluszowe kolczyki oraz czapki. Mocne kolory zdecydowanie przyciągały wzrok. Są one odzwierciedleniem szczęścia, które artysta czerpie z projektowania i radości, która towarzyszy mu w czasie całego procesu.

Finał pokazu Dawida Tomaszewskiego na Mercedes Benz Fashion Week Berlin/fot. John Phillips - Getty Images For MBFW

Uzupełnieniem kolorowej kolekcji były buty stworzone razem z polską marką Badura. Szczególnie na tle innych wyróżniały się sandałki z granatowymi piórami.

Swoje ubrania Tomaszewski tworzy z myślą o pewnych siebie, przebojowych kobietach, które lubią eksperymentować z modą. Są i będą one jego inspiracją.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: John Phillips - Getty Images For MBFW