contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz duetu MMC jesień-zima 2018

Jagoda Lisiak

Projektanci MMC - Ilona Majer i Rafał Michalak z modelkami/fot. Marek Makowski

Pokaz mody na Nocnym Markecie? Tak i to pierwszy raz w historii tego modnego ostatnio miejsca. Projektanci polskiej marki MMC udowodnili, że lubią zaskakiwać swoich gości. Zorganizowali pokaz swojej najnowszej kolekcji w samym sercu opuszczonego dworca kolejowego. 

Mroczna lokalizacja wtorkowego show była wyjątkowym dopełnieniem kolekcji, w której nie brakowało odważnych połączeń. Sztuczne futra w miksie z lateksem oraz nietypowe formy w zestawieniu z nieoczywistymi kolorami. 

Kolekcja silnie nawiązuje do lat 80. i 90. czyli czasów młodości projektantów. Okresu mocno związanego z kwestią cenzury. Śmiało głoszone na ubraniach jak i w całej scenografii hasło CENSORED to swego rodzaju manifest odnoszący się do obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju. 

Całość uzupełniła psychodeliczna muzyka i czerwone światła oraz neony. 

Finał pokazu MMC jesień-zima 2018/fot. Marek Makowski

Duet MMC po raz kolejny pokazał, że uwielbia kontrasty i ma odwagę łączyć style. Projektanci nie boją się też rozwiązań uniseksowych. Oprócz kobiet na wybiegu pojawiły się także sylwetki męskie. 

Fani streetwear’u znajdą w kolekcji oversizowe koszule, asymetrycznie zapięte marynarki i długie płaszcze. Dla osób wybierających styl glamour MMC proponuje długie, welurowe suknie w kolorze czarnym i w mocnej czerwieni. Połyskujące. 

Projektanci MMC - Ilona Majer i Rafał Michalak po pokazie/fot. Marek Makowski

Na wybiegu zobaczyć można było również ulubiony element duetu na sezon jesienno-zimowy. Ilona Majer i Rafał Michalak tym razem proponują puchówki w wersji czarno-białej i jasno różowej.  Blady róż to nowy kolor u MMC. Poprzeplatany z czernią i granatem idealnie wpasował się w klimat kolekcji. 

Buty, które uzupełniały stylizacje modelek stworzone zostały już po raz kolejny przez projektantów wspólnie z marką Badura. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Marek Makowski