contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz duetu Paprocki & Brzozowski kolekcji "First Time"

Jagoda Lisiak

Finał pokazu “First Time” duetu paprocki&brzozowski/fot. Filip Okopny - Fashion Images

23 listopada na Warszawskim Powiślu odbyła się premiera najnowszej kolekcji duetu paprocki&brzozowski – „First time”.

Po raz pierwszy w swojej karierze artystycznej projektanci zaprezentowali w ramach swoich modowych wydarzeń kolekcję ślubną. Pokaz odbył się w industrialnych wnętrzach odrestaurowywanej inwestycji – Elektrowni Powiśle.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski po pokazie/fot. Filip Okopny - Fashion Images

„Śluby to dla nas bardzo inspirujący temat, szczególnie przy tej najważniejszej okazji w życiu naszych klientek, zależy nam na wyjątkowym charakterze ubrań, na detalach i jakości wykończenia. Suknie ślubne w naszym atelier powstają przez kilka, czasem kilkanaście tygodni, wszystkie zdobienia wykonywane są ręcznie, więc śmiało możemy powiedzieć, że to prawdziwe couture” – dodał Mariusz Brzozowski.

Duet paprocki&brzozowski zgodnie twierdzi, że ten wyjątkowy dzień powinien być przede wszystkim romantyczny, ale i dopasowany do oczekiwań i charakteru panny młodej.

Muzykę na żywo podczas pokazu zapewnił Wyżyski Chór Męski/fot. Filip Okopny - Fashion Images

W kolekcji znajdziemy najwyższej jakości tkaniny i dodatki – francuskie i włoskie koronki, kryształowe aplikacje, jedwabie, tafty, satyny, muśliny i żorżety. Wszelkie zdobienia w kolekcji wykonane są ręcznie.

Goście pokazu mogli zobaczyć wytworne suknie w surowych wnętrzach. Klimatu wydarzeniu dodała muzyka na żywo w wykonaniu chóru męskiego.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images