contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz kolekcji Bizuu jesień-zima 2016/2017

Jagoda Lisiak

fot. Filip Okopny

Późnym wieczorem, 15 czerwca 2016 roku w warszawskim Centrum Produkcji Filmowo Telewizyjnej ATM Studio odbył się pokaz Bizuu AW 2016/2017 oraz kapsułowej kolekcji Bizuu PPG. Portal DYKF był patronem medialnym tego wydarzenia.

Duet Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak po raz kolejny zachwycił wszystkie zgromadzone osobistości świata mody i mediów na pokazie przygotowanym przez 180heartbeats i JUNG v.MATT/BIZUU w reżyserii Katarzyny Sokołowskiej.

fot. Filip Okopny

Sezon jesienno - zimowy 2016/2017 według Bizuu obfituje w kolory takie jak: granat, pomarańcz, róż, oberżyna, musztardowy, zieleń, bordo, ale i szarość i czerń. Wyraźna inspiracja stylem lat 70 widoczna jest nie tylko w żywych barwach i etnicznych akcentach, ale również w krojach - pojawiły się długości mini, midi i maxi, proste spodnie z wysokim stanem i szeroką nogawką.

O najwyższej jakości wykonania projektów świadczy perfekcyjny dobór tkanin z Włoch i Francji oraz zastosowanie specjalnych plisów i użycie autorskich printów. Dbałość o detale w postaci frędzli, chwost i haftów potwierdza pełne poświęcenie pracy i pasję duetu Bizuu.

Uzupełnieniem stylizacji przedstawionych w głównej kolekcji było obuwie Badura, biżuteria Pandora, i akcesoria Gatta. O manicure modelek zadbała marka Sally Hansen, makeupem zajęła się marka Oriflame a Sebastian Professional - fryzurami modelek.

fot. Filip Okopny

Największą niespodzianką było przedstawienie modeli kapsułowej kolekcji, która była tematem przewodnim pokazu, stworzonej we współpracy z Turner Broadcasting System, właścicielem Cartoon Network inspirowanej kultową kreskówką "Atomówki".

"Kiedy zaproponowano nam współpracę bez wahania zgodziłyśmy się na nią. Atomówki towarzyszyły nam od swojego debiutu w latach dziewięćdziesiątych, teraz powstała limitowana kolekcja inspirowana ich wizerunkiem. Jesteśmy pewne, że Klientki Bizuu, tak jak i my, uwielbiają Bajkę, Bójkę i Brawurkę i zapragną mieć w szafie choć jeden model z tej kolekcji" - skomentowały projektantki Bizuu. Dzienna i casualowa kolekcja PowerPuffGirls składa się m.in z płaszczy, kurtek bomberjacket, jeansów boyfriend i t-shirtów.

Pokaz o najwyższym poziomie pomagały przygotować firmy: Renault, Wedel, Whirpool, Perlage, Martini i rClinic.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Ewa Pestkowska

Fot. Filip Okopny

Duet Bizuu - Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan po pokazie/fot. Filip Okopny