contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz kolekcji Bizuu wiosna - lato 2017

Adrianna Jannasz

Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan wraz z modelkami /Fot. Filip Okopny

31 stycznia 2017 roku polska marka Bizuu pokazała swoją najnowszą kolekcję dedykowaną na sezon wiosna - lato 2017. Pokaz odbył się w warszawskiej hali ATM Studio, gdzie scenografia przypominała pudełko dla lalek.

Najnowsza kolekcja nawiązuje do podróży po ciepłych krajach. Jest mocno wiosenna, świeża i energiczna. Nawiązuje do wielokulturowości. Projektantki wykorzystały motywy dżungli a kolory zaczerpnęły z innych kultur. Specjalnie na potrzeby kolekcji powstały tkane orientalne wzory. 

W informacji prasowej możemy przeczytać: „Najnowsza kolekcja to silne nawiązanie do korzeni marki Bizuu, gdzie projektantki podkreślają, iż kobiety są tak samo silne jak mężczyźni i mogą odnieść sukces. Takiej kobiecie - odważnej, znającej swoje potrzeby, której styl cały czas ewoluuje i dojrzewa - projektantki zadedykowały ten sezon”.

Modelki prezentowały zwiewne, delikatne, jakże romantyczne sukienki oraz proste w formie cygaretki z wysokim stanem, a dopełnieniem były koszule z obszernymi rękawami.

Fot. Filip Okopny

W najnowszej kolekcji nie zabrakło kojarzonych z marką kolorów pastelowych. Pojawiły się pastele w odcieniach beżu, żółtego, niebieskiego oraz fioletu. Nieodzowny róż, który zawsze pojawia się w kolekcjach Bizuu dominował na wybiegu.

Projektantki w swojej kolekcji zastosowały adekwatne do sezonu wiosenno-letniego tkaniny. Dominowały jedwabie i żakardy. 

Na poprzednim pokazie Bizuu jesień - zima 2016/17 Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak stworzyły kapsułową kolekcję inspirowaną kreskówką „Atomówki”,  która stała się hitem. W tym sezonie Bizuu nawiązało współprace z Barbie. Kampanijne hasło marki brzmi: „Możesz być kim chcesz”.

Kapsułowa kolekcja bazuje na klasycznych, kojarzonych z marką Barbie printach. Motyw Barbie pojawił się na bluzach, swetrach, płaszczach, a naszą szczególną uwagę przykuła marynarka wraz ze spodniami w printy Barbie.

Fot. Filip Okopny

Na potrzeby pokazu marka Badura stworzyła obuwie, które było doskonałym uzupełnieniem kolekcji, a biżuteria marki Lilou oraz akcesoria Gatta idealnie wpisały się w charakter kolekcji. O manicure modelek zadbała marka Sally Hansen, fryzury wykonali styliści współpracujący z marką Sebastian Professional, a o makijaż zadbała marka Inglot.

Pokaz o najwyższym poziomie pomogły przygotować firmy: Renault, Braun, Badura, Cisowianka Perlage oraz Whirlpool. 

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Adrianna Jannasz

Fot. Filip Okopny