contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz kolekcji Bizuu wiosna-lato 2018

Jagoda Lisiak

Kolekcja "The Rolling Stones" Bizuu wiosna-lato 2018 fot./ Filip Okopny - Fashion Images

Multikolor, muzyka na żywo i… The Rolling Stones. Pokaz najnowszej kolekcji marki Bizuu na długo zapadnie w naszej pamięci. Nie tylko z powodu imponującej oprawy muzycznej, ale przede wszystkim dzięki coraz śmielszemu łączeniu barw. Wybieg był pełen soczystych odcieni i klasycznych pasteli umiejętnie zmiksowanych z wyraźną czerwienią i mocnym bordo.

Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan tym razem inspirowały się motywem jungli oraz egzotyką zamieszkujących ją zwierząt. Znaczącą rolę odegrała również flora tego miejsca. W efekcie powstała kolekcja przepełniona kolorami oraz bogata w fantazyjne połączenia i egzotyczne printy.

Bizuu wiosna-lato 2018 fot./ Filip Okopny - Fashion Images

Idealnym uzupełnieniem scenografii była aranżacja muzyczna i imitowane głosem instrumenty. Muzykę w stylu vocal play wykonał zespół Audiofeels dodając wydarzeniu niesamowitej magii.

W propozycjach na sezon wiosna-lato 2018 znalazły się delikatne spódniczki i zwiewne sukienki. Dominującą długością jest midi i maxi, ale wielbicielki mini też znajdą coś dla siebie. Z okryć wierzchnich projektantki przygotowały swetry oraz płaszcze – kimona. Te ostatnie bogato zdobione złotą nicią oraz o długości maxi pokryte zostały wyraźnym kwiatowym printem. Zasługują na miano wizytówki kolekcji.

Bizuu wiosna-lato 2018 fot./ Filip Okopny - Fashion Images

Dopełnieniem kolekcji są dodatki w postaci torebek. Skórzane, do wyboru w trzech rozmiarach i szerokiej ofercie kolorystycznej oraz saszetki o geometrycznym kształcie zakończone falbanką z modnego w tym sezonie vinylu.

7 lutego w Praskiej Drukarni znajdującej się przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie mogliśmy zobaczyć również kolejną licencyjną kolekcję marki Bizuu. Po sukcesach, jakie odniosły ubrania z wizerunkiem Atomówek i Barbie przyszedł czas na odwagę oraz równość płci. Hasła te opisują rockowy charakter zespołu The Rolling Stones.

Bizuu wiosna-lato 2018 fot./ Filip Okopny - Fashion Images

Mocne kolory stanowią idealny podkład pod licznie użyte w tej kolekcji aplikacje. Hafty, cekinowe motywy, naszywki czy personalizowana podszewka – wszystkie inspirowane symbolami kultowego zespołu. Na dzienną kolekcję składają się przede wszystkim kurtka typu bomber, płaszcz i t-shirty z cytatami z piosenek. Absolutną nowością i jednocześnie hitem okazała się sylwetka męska na pokazie Bizuu. Model i jego stylizacja wzbudziły ogromny podziw wśród publiczności.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images