contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz Ksenii Schnaider w Warszawie

Jagoda Lisiak

Pokaz Ksenii Schnaider podczas gali Fresh Fashion Awards 2018/fot. Filip Okopny - Fashion Images

Choć mogło by się wydawać inaczej, za sukcesem ukraińskiej marki Ksenia Schnaider nie stoi jedna osoba. To duet, który tworzą Ksenia i Antony Schnaider. Działają razem od 2011 roku, cały czas podążając starannie wyznaczoną modową ścieżką.

10 kwietnia w Warszawie odbył się ich pokaz. Był on zwieńczeniem gali finałowej Fresh Fashion Awards 2018, podczas której wystąpili jako gość specjalny.

Pokaz Ksenii Schneider podczas gali Fresh Fashion Awards 2018/fot. Filip Okopny - Fashion Images

Styl Ksenii i Antona wpisuje się w trend na modę post-sowiecką. Na wybiegu zobaczyć mogliśmy połączenie ubrań sportowych z dżinsem, zabawę formą i stylem vintage. Uzupełnieniem stylizacji były sportowe dodatki, czapki z daszkiem oraz sneakersy.

Projektanci stawiają na nieoczywiste rozwiązania, lubią eksperymentować czego dowodem jest wypromowany przez nich trend "demi-denims". Nie zamykają się tylko na dżins, ale jest to jeden z ich ulubionych i często wykorzystywanych materiałów.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images