contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz Mariusza Przybylskiego "Fire walk with me"

Jagoda Lisiak

Fot. Filip Okopny, Fashion Images

„Fire walk with me” to tytuł najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego na sezon jesień/zima 2017/2018. Pokaz odbył się 22 listopada 2016 roku w studio ATM. Wielka hala zamieniła się w widowisko, gdzie oprócz modeli i modelek mogliśmy podziwiać czerwone, żywe posągi, które stanowiły część scenografii. Mocnego klimatu pokazu dodały czerwone światła i psychodeliczna muzyka, którą projektant sam wybierał. 

Kolorystyka kolekcji utrzymana jest w trzech barwach - głębokiej czerni, soczystej czerwieni i granacie, które przełamane zostały kolorowymi aplikacjami. W kolekcji dużą rolę odegrały grochy, ręcznie wykonane hafty oraz nadruk na tkaninach, który został zaprojektowany przez samego projektanta.

Fot. Filip Okopny, Fashion Images

Mariusz Przybylski o swojej najnowszej kolekcji - „Moje kolekcje buduję na zasadzie skrajności. Wybieram dwa główne motywy z kompletnie różnych światów i splatam je w spójną i wizjonerską całość. Tym razem była to kultura Indian, którą połączyłem z estetyką wiktoriańskiej Anglii - te dwa kompletnie odległe światy stały się całością w najnowszej kolekcji”.

Na wybiegu nie zabrakło klasycznie skrojonych marynarek, płaszczy i spodni. Pojawiły się długie suknie, które zdobione były ręcznie naszywanymi aplikacjami oraz falbany. 

Dopełnieniem kolekcji były wełniane nakrycia głowy, szale i aksamitne torebki oraz plecaki. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Filip Okopny, Fashion Images