contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz MMC wiosna-lato 2017

Jagoda Lisiak

Pokaz kolekcji MMC na sezon wiosna-lato 2017/fot. Filip Okopny

Duet MMC jak zwykle stanął na wysokości zadania. Łącząc modę uliczną ze stylem retro Ilona Majer i Rafał Michalak kolejny raz pokazali, że są konsekwentni w swoich działaniach.

Późnym wieczorem, 10 listopada marka MMC Studio przedstawiła swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2017, zbudowaną na podstawie kontrastów zarówno widocznych w stylu jak i w formie.

Projektanci tym razem inspirowali się latami 20. i 30., twórczością Jana Kiepury a także współczesnym street stylem.

Na miejsce swojej najnowszej prezentacji projektanci wybrali luksusowy hotel Bristol w Warszawie. Chcieli w tak wyjątkowej lokalizacji uczcić 20-lecie istnienia marki oraz 20 lat współpracy z Katarzyną Sokołowską, która wyreżyserowała każdy ich pokaz.

Pokaz kolekcji MMC na sezon wiosna-lato 2017/fot. Filip Okopny

Pokaz odbył się w Salonie Kiepura. W eleganckiej sali na pierwszym piętrze ustawiono dwa rzędy krzeseł, które wyznaczały dość długi wybieg. Obok stały specjalnie zaprojektowane na tę okazję lampy. Klimatu dodawały wiszące na suficie designerskie żyrandole i ozdobne kinkiety.

Pokaz rozpoczęły słowa piosenki „Ninon” Maanamu z albumu „O!”.

Ninon, ach uśmiechnij się,
Tyś jest w życiu mem
Najcudniejszym snem
Ninon, ach uśmiechnij się,
urok ust Twych opromienia
Życie me

Pokaz kolekcji MMC na sezon wiosna-lato 2017/fot. Filip Okopny

Na wybiegu mogliśmy zobaczyć modelki prezentujące dobrze skrojone garnitury, szerokie spodnie, koszule założone „tyłem naprzód” czy tuniki i kombinezony odsłaniające plecy. Sportowy styl reprezentowały m.in. oversizowe bluzy i kurtki. Na ubraniach pojawiły się połyskujące, ozdobne hasła. Z błyszczących materiałów zostały też wykonane spódniczki, topy czy lekkie sukienki.

Po raz drugi w historii marki pojawiły się sylwetki męskie, które są interpretacją uniseksowego trendu.

Jeśli chodzi o kolory – dominowała klasyczna biel i niezawodna czerń. Pojawiły się również barwy granatowe, szare i oliwkowe. Stylizacje urozmaicały srebrne i złote folie oraz kolorowe cekiny.

Po pokazie goście zostali zaproszeni na after party do Cafe Bristol. Podczas imprezy niespodzianką był występ Alicji Napiórkowskiej w roli wokalistki. Stylistka dała krótki recital łącząc tym samym swoje dwie największe pasje – modę i muzykę. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Filip Okopny