contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Pokaz TOMAOTOMO - PIANO FORTE

Jagoda Lisiak

Finał pokazu "PIANO FORTE" TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak/fot. Marek Makowski

W podróż po finezyjnej Francji zabrał tym razem swoich gości Tomasz Olejniczak. Projektant zaprezentował swoją najnowszą kolekcję „Piano-Forte” wieczorem 21 czerwca w klimatycznych wnętrzach Reduty Banku Polskiego. 

W najnowszej kolekcji TOMAOTOMO ważną rolę odgrywa kontrast. Widać to w zestawieniu bieli i czerni, które są głównymi kolorami kolekcji a także w konstrukcji projektów i doborze tkanin. Projektant połączył jedwabie z ekskluzywnym haftem oraz piórami. 

Wnętrze Reduty Banku Polskiego - miejsca gdzie odbył się pokaz "PIANO FORTE" TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak/fot. Marek Makowski

W nadchodzącym sezonie, naturalnie subtelna kobieta eksponuje swoje atuty. Akcentuje mocne strony i podkreśla temperament. Klasyczne kolory łączy z nowoczesnymi aplikacjami i ekstrawaganckimi krojami. 

Na wybiegu zobaczyć można było ubrania na co dzień, koktajlowe sukienki oraz kreacje wieczorowe. Pojawiły się też propozycje sukien ślubnych. 

Inspiracją do stworzenia kolekcji była muzyka fortepianowa. Nie przez przypadek Tomasz Olejniczak zaprosił do współpracy pianistę Wawrzyńca Praska, który uświetnił ten wieczór muzyką graną na żywo. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Marek Makowski