contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Prezentacja najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła wiosna-lato 2019

Adrianna Jannasz

Fot. Filip Okopny / Fashion Images

Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła przenosi do eterycznego świata. Zaprojektowane 40 sylwetek stanowią inspiracje romantycznym stylem retro. Ubrania to zaskakujące połączenie melancholii dawnych czasów i nowoczesnego minimalizmu.

Fot. Filip Okopny / Fashion Images

Łukasz Jemioł wykorzystał w swojej najnowszej kolekcji inspiracje z różnych epok. Projektantowi udało się połączyć romantyczne formy minionych lat z bardzo minimalistycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Malarskie faktury, ażurowe wycięcia, marynistyczne wzory i delikatne printy rodem z holenderskich waz to główne elementy wykorzystane w kolekcji. W zestawieniu ze zwiewnymi krojami sukienek, bufiastymi rękawami koszul i jeansem przywołującym na myśl lata 70. i 80. Artyście udało się stworzyć niedosłowną, nonszalancką i eklektyczną kolekcję. W kolekcji dominują lekkie sukienki, zwiewne koszule oraz oversizowe bluzy i tuniki. Nie zabrakło również charakterystycznych dla projektanta casualowych t-shirtów, jeansów i kurtek.

Fot. Filip Okopny / Fashion Images

Projektant wykorzystał eteryczne printy rodem z holenderskich waz, przedstawiające szkice scenek rodzajowych. Niebieskie wzory w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i zaskakującymi krojami zyskały luksusowy charakter.

Fot. Filip Okopny / Fashion Images

Nowa kolekcja to uwielbiana przez projektanta paleta barw, które w tym sezonie znalazły się wśród światowych trendów. Zobaczymy w niej przede wszystkim biel, niebieskości, błękity, granaty oraz blady róż. Dodatkowo wyróżnić można czerń i złoto.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Zdjęcia: Filip Okopny / Fashion Images