contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Sabrina Pilewicz x POWERPUFFGIRLS

Adrianna Jannasz

Fot./materiały prasowe

SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza współpraca projektantki Sabriny Pilewicz z Cartoon Network! Efektem tego jest wyjątkowa kolekcja skórzanych torebek, inspirowanych tytułowymi postaciami serialu animowanego „Atomówki”, który w tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny!

Sabrina Pilewicz przenosi nas z romantycznych Włoch do magicznego miasteczka Townsville, skąd pochodzą Atomówki. W efekcie powstały trzy modele torebek odzwierciedlające poszczególne bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę, które są symbolem kobiecej siły i niezależności. 

Fot./materiały prasowe

Bójka, czyli #wisdombag pracuje umysłem i lubi się uczyć, zaś walkę traktuje jako środek do celu, a nie konieczność. Bajka, czyli #energybag przypomina nam, jak ważna jest radość życia, zabawa, ale przede wszystkim komunikacja i wzajemne wsparcie. Natomiast Brawurka #powerbag, czyli najbardziej waleczna spośród Atomówek, inspiruje kobiety do podejmowania wyzwań i odważnych decyzji oraz do walki w „sięganiu po więcej!”.

Fot./materiały prasowe

Mała, podręczna torebka w kształcie owalu wykonana została z wysokojakościowej skóry i dostępna jest w dwóch odsłonach – na eleganckim łańcuszku i grubym pasie.

Kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS ma za zadanie dać kobiecie pewność siebie i wspierać na drodze samorealizacji.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcie: materiały prasowe