contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Sandra Straukaite - FORGET ME NOT

Jagoda Lisiak

Lookbook kolekcji FORGET ME NOT Sandry Straukaite/fot. Tomas Kauneckas

Sandra Straukaite to bez wątpienia jedna z najbardziej uderzających i ideologicznie najsilniejszych projektantek litewskiej mody. Jej klienci to w większości jej bliscy przyjaciele: artyści, projektanci, architekci, reżyserzy filmowi i muzycy – wolni obywatele świata, którzy cenią modę jako sztukę.

Sandra jest absolwentką wileńskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest pomysłodawcą koncepcji i dyrektorem artystycznym festiwalu mody „Mados Infekcija” na Litwie. Postrzeganie mody przez Sandrę przekracza standardowe granice, ponieważ uważa ją za osobistą konstrukcję stanowiącą wyzwanie dla świadomości widzów.

Lookbook kolekcji FORGET ME NOT Sandry Straukaite/fot. Tomas Kauneckas

Jest znana z eksperymentów w zakresie formy oraz innowacyjnego cięcia. Po niezwykłym pokazie na Mercede-Benz Berlin Fashion Week w styczniu 2011 roku, Sandra została uznana za jedną z trzech najbardziej interesujących osób zajmujących się modą podczas tego wydarzenia.

Jej najnowsza kolekcja FORGET ME NOT pokazana została podczas Ukrainian Fashion Week we wrześniu tego roku.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcie: Tomas Kauneckas