contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Simple CP wiosna-lato 2017

Jagoda Lisiak

Simple CP wiosna-lato 2017/fot. Aldona Karczmarczyk

W sezonie wiosna-lato 2017 marka Simple CP stawia na wygodę i zabawę. Casualowa kolekcja oparta jest na kolorach i ciekawych, zaczerpniętych prosto z tropików printach. 

Letnią estetykę i wzory, polski brand zestawił ze sportowym szykiem. Ma być komfortowo, ale i oryginalnie. 

Oversize’owe fasony wykorzystane w kolekcji świadczyć mogą o jej uniwersalności. Ubrania można interpretować i dopasowywać do swojego własnego stylu. 

Simple CP wiosna-lato 2017/fot. Aldona Karczmarczyk

W kolekcji nie brakuje luźnych fasonów wykonanych z naturalnych tkanin takich jak bawełna, jedwab oraz len. Są kombinezony z szerokimi nogawkami, maxi sukienki a także obszerne koszule. 

Kolekcja ma również nieco sportowy wymiar. Świadczą o tym chociażby neonowe gumki zamiast ramiączek i rypsowe paski. Jednocześnie połączenie cekinowych lampasów ze świecącą kurtką daje bardzo nowoczesny efekt. 

W wiosenno-letnich propozycjach nie zabrakło również akcesoriów. Są słomkowe daszki, które ochronią przed słońcem, sneakersy, koszyki czy kolorowe basebolówki. 

Simple CP wiosna-lato 2017/fot. Aldona Karczmarczyk

Kluczowym kolorem sezonu jest zieleń, która pojawia się w kolekcji zarówno w energetycznym odcieniu fluo, jak i bardziej nasyconych barwach. Równie ważnym odcieniem jest biel. Propozycje w tym kolorze mają stanowić bazę do szalonych, letnich stylizacji. Klasyczną barwę przełamują cekiny oraz kwiatowe desenie. 

Wzorem przewodnim są natomiast liście palmowe. 

Bohaterką kampanii jest polska topmodelka Kasia Struss, która na fotografiach Aldony Karczmarczyk prezentuje się niezwykle naturalnie i swobodnie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Fot. Aldona Karczmarczyk