contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Summer must have by Ania Kuczyńska

Jagoda Lisiak

Torby z limitowanej edycji "Pink as Fuck"

Lato w pełni! Ciepłe wieczory, wyjazdy, urlopy oraz modne ubrania i dodatki. Oto summer must have od Ani Kuczyńskiej, które urozmaicą letnie stylizacje, a jednocześnie są bardzo praktyczne. 

Torby Pekin, Hong Kong i Shanghai to już bestsellery i znaki rozpoznawcze projektantki. Lekkie, wygodne a przede wszystkim pakowne. Letnia, limitowana edycja „Pink as Fuck” to akcesoria w kolorze cyklamenowym. Impuls do wyboru tej charakterystycznej barwy dała Ania nowojorska restauracja Pietro Nolita. W tym samym odcieniu stworzone zostały również bawełniane spodnie. Sięgające do kostki, o nieco sportowym kroju. Szeroki pasek jednocześnie ozdabia i podkreśla talię. 

Na plażę czy imprezę w ogrodzie idealny będzie ręcznie wykonany koszyk. Hit sezonu w jasnym, słomkowym kolorze dostępny jest w trzech rozmiarach. Zdecydowanie nasz faworyt.

Ręcznie pleciony kosz Alexa

 Ręcznie pleciona, ażurowa torba powstała przy współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Kolorem nawiązuje do rozgwieżdżonego nocą nieba a strukturą przypomina rybackie sieci. Jest stworzona w unikatowej serii. Made in Poland! 

Dla lubiących wygodę i sport Ania Kuczyńska przygotowała serię bawełnianych bluz w kolorze Invisible White. Nawiązuje ona do popularnych, magicznych bohaterów współczesnej popkultury. Przypomnijmy, że biel to kolor pokoju, równości i natchnienia. Dodatkowo, pięknie podkreśla letnią opaleniznę. 

Minimalistyczne, inspirujące, cool. Takie właśnie jest lato według Ani Kuczyńskiej. Lubimy to. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Tekst: Jagoda Lisiak