contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Sylwia Majdan wiosna-lato 2017

Jagoda Lisiak

Sezon wiosna-lato 2017 u Sylwii Majdan upłynie pod znakiem barw, kwiatowych printów oraz nieoczywistych długości. Mnogość inspiracji sprawiła, że najnowsza kolekcja to połączenie lat 60-tych i 70-tych z nawiązaniem do lat 50-tych.

Inspirując się przeszłością, projektantka postawiła na różnorodność krojów. W kolekcji znajdziemy niesymetrycznie wykończone sukienki, bluzki z wyciętymi ramionami czy długie spodnie po palce u stóp. 

Oprócz kwiatów na ubraniach zagościły również grochy i groszki. Nie brakuje ich na garniturach i eleganckich bluzkach. Drobniejsza wersja printu zarezerwowana została dla długich sukni nawiązujących do lat 90-tych. 

Jeśli chodzi o kolorystykę, przekrój barw obecnych w kolekcji jest całkiem spory. Od czerwieni, będącej na pograniczu różu i purpury, przez pastele, po klasyczną czerń w wersji błyszczącej i matowej. 

Bardzo kobiecym elementem kolekcji są falbany widoczne przy spódniczkach mini z wysokim stanem i bluzkach. Casualu natomiast dodaje kolekcji nieśmiertelny dżins – kurtka i spódniczka. 

Ubrania Sylwii Majdan dostępne są na jej stronie: www.sylwiamajdan.com oraz w Warsaw Concept Store w Galerii Mokotów przy ulicy Wołoskiej 12 w Warszawie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Maciej Nowak