contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

SZYMAŃSKA

Jagoda Lisiak

Kampania marki SZYMAŃSKA na sezon jesień-zima 2018-19/fot. Magdebursky

Projekty marki SZYMAŃSKA to poszukiwanie zmysłowej wygody oraz fascynacja tym, co niepowtarzalne. Założycielka marki - Katarzyna Szymańska tworzy unikatowe, zmysłowe, ręcznie wykonywane swetry. Rękodzieło jest jej pasją, misją i sposobem na życie. Wykonywane przez nią produkty mają nie tylko pięknie wyglądać i grzać ale też otulać wyjątkową miękkością, którą zawdzięczają najwyższym jakościom włóczek, mieszanek wełny dziewiczej, alpaki, kaszmiru albo jedwabnego moheru.

Wszystkie modele swetrów wykonywane i opracowywane są samodzielnie przez Katarzynę. Wytworzenie niektórych modeli zajmuje nawet ponad 100 godzin ręcznej pracy. Niektóre z modeli mają wręcz charakter wieczorowy i wraz z odpowiednimi dodatkami i piękną biżuterią tworzą stylizacje wizytowe.

Kampania marki SZYMAŃSKA na sezon jesień-zima 2018-19/fot. Magdebursky

W najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2018/19 jak zawsze znalazły się wysokiej jakości swetry. Dominują spokojne kolory jak beż i szary, które przełamane zostały głęboką czerwienią.

W tym sezonie Katarzyna Szymańska proponuje płaszcz swetrowy o oryginalnym splocie, miękki sweter oversize z golfem lub z odkrytymi ramionami a także ponczo w stylu boho o unikatowej plecionej fakturze 3D. Wszystkie ubrania wykonane z wełny, często z domieszką alpaki i moheru.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 
Zdjęcia: Magdebursky