contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Ted Says Relax

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji "Ted Says Relax" Teda Bakera 

Najnowsza kolekcja odzieży wypoczynkowej Teda Bakera stworzona została z myślą o wszystkich, którzy w ciągłym biegu potrzebują czegoś jednocześnie wygodnego i stylowego – idealnego do podróży.

Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce – delikatnym pudrowym różu, jasnych odcieniach szarości z dodatkiem obowiązkowej w każdej szafie czerni. Nie sprawia to jednak, że propozycje Teda Bakera mogą zniknąć w tłumie. Każda część garderoby wykończona jest ekstrawaganckimi detalami, które sprawiają, że wszystkie stylizacje wydają się wyrafinowane. 

Lookbook kolekcji "Ted Says Relax" Teda Bakera 

Pojawiają się koszulki w stylu oversize , obszerne rękawy, tuniki wiązane w pasie, spodnie typu jogger, a także dwustronny kombinezon. Zdecydowanie są to idealne propozycje na leniwe weekendy, wyjście na miasto czy, oczywiście, dalekie i bliskie podróże. 

Jednymi z absolutnych best-sellerów kolekcji są pikowane kurtki z futerkiem dostępne w czterech kolorach – pudrowo-różowym, jasnoszarym, bordowym i czarnym. Przygotowane z myślą o nadchodzącej, niestety już niedługo, zimie. 

Nowa kolekcja  zapewnia maksymalny efekt przy niewielkim wysiłku. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Tekst: Karolina Konstancja Lutomirska