contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

The Paradiso Club by Paprocki&Brzozowski

Adrianna Jannasz

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski /fot. Filip Okopny - Fashion Images

22 maja, Sala Marmurowa w Pałacu Kultury i Nauki zamieniła się w The Paradiso Club, gdzie duet Paprocki&Brzozowski pokazał swoją najnowszą kolekcje. 

Powrócił klimat szalonych lat 70.! Na wybiegu królowały niecodzienne połączenia: błysk, mat, wzory, frędzle oraz szeroka paleta barw, w tym fluo.

Fot. Filip Okopny - Fashion Images

„Klimat retro zderzyliśmy z nowoczesnymi tkaninami i z dzisiejszą nonszalancką estetyką, oczywiście nie zabrakło naszych ulubionych kontrastów i koronkowych aplikacji. Dodatkową niespodzianką są dwie autorskie tkaniny z nadrukami na jedwabnej krepie i satynie.” - wyjaśnia 1/2 duetu, Marcin Paprocki.

Waris Dirie /Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Pokaz uświetnił występ somalijskiej modelki, pisarki i autorki bestselleru „Kwiat Pustyni” - Waris Dirie, która otworzyła pokaz i jednocześnie stała się muzą kolekcji. Jej twórczość oraz estetyka stanowiła inspiracje do stworzenia kolekcji. 

„Zaprosiliśmy do udziału w pokazie Waris ponieważ jest niewątpliwym symbolem walki kobiet o swoje prawa. Patrząc na to co dzieje się w Polsce oraz na świecie chcieliśmy pokazać pełną solidarność z kobietami, którym w dzisiejszych czasach przyszło walczyć o swoje prawa i szacunek…”  – tłumaczy Marcin Paprocki.

Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Oprócz kolorowych sylwetek, pojawiły się wybrane elementy z kolekcji PLANTS by Paprocki&Brzozowski oraz propozycje ślubne, co dotychczas jest największą modułową kolekcją projektantów.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images