contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

VASINA

Jagoda Lisiak

Sesja wizerunkowa najnowszej kolekcji marki Vasina

Nowa marka na modnej mapie Warszawy! Łączy dwa światy i dwa kontynenty, a stworzona jest przez Vasinę Maćkowiak i Lenkę Poneman pod nazwą Vasina. Marka na swoją siedzibę wybrała modernistyczne studio w centrum Warszawy, przy ul Nowogrodzkiej 18. 
Vasina jest kreatorem wizerunku i stylistką, od lat odpowiedzialną za wizerunek artystyczny Moniki Brodki. Lenka zaś mieszka i pracuje w Nowym Jorku, jest związana z tamtejszym rynkiem muzycznym. Lenka reprezentuje markę za oceanem; Vasina zaś – w Polsce. 

Sesja wizerunkowa najnowszej kolekcji marki Vasina

Najnowsza kolekcja Vasina to akcent na konstrukcję, mocne kolory i geometrię. W przypadku marynarek, żakietów postawiono na klasykę z konstrastującym wykończeniem, czy ciekawym elementem. Sukienki zaś to połączenie kontrastujących kolorów. W przypadku tej kolekcji wiodącym materiałem jest wełna. Należy wspomnieć także o autorskich pelerynach, które w najbliższym czasie projektantki postanowią przygotować w wielu wersjach.  Ważne podkreślenia jest to, że Vasina postawiła na koncepcję szycia na miarę, jednak w kolejnych odsłonach pojawią się także serie ready - to - wear. 

Kolekcję zaprezentowano w Vasina Studio w formie sesji zdjęciowej przygotowanej z fotografkami Wunsche & Samsel. Wystawa w studiu przy ulicy Nowogrodzkiej jest dostępna do obejrzenia do 28 października, a na zdjęciach można będzie zobaczyć m.in Magdalenę Cielecką, Brodkę, Marię Peszek, Agnieszkę Grochowską czy Katarzynę Herman. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Ewa Pestkowska

Sesja wizerunkowa najnowszej kolekcji marki Vasina