contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

VASINA STUDIO - ALBUM 1 PERSONAGE

Adrianna Jannasz

Monika Brodka /fot. Wunsche & Samsel 

Wraz z przygotowaniami ostatniej kolekcji marki Vasina Studio powstał fotograficzny album. Projektantka zgodnie z tradycją zaprosiła do niego kilkunastu artystów, którzy pomogli w stworzeniu nastroju i opowieści o kolekcji. Zdjęcia mają na celu ukazać eksperyment polegający na zetknięciu silnej, mocnej konstrukcyjnie i kolorystycznie kolekcji z równie oryginalnym i wyrazistym charakterem występujących osób. W albumie wystąpili m.in. Brodka, Iza Kuna, Anka i Wilhelm Sasnal, Agata Buzek, Kayah, Krzysztof Garbaczewski, Krzysztof Zalewski, Dorota Masłowska.

Agnieszka Ścibior /fot. Wunsche & Samsel 

"Zaproszeni goście to ludzie których podziwiam za pracę, pasje i postawę życiową. Niektórzy są mi bardzo bliscy, a artystyczne działania innych dotychczas obserwowałam z dalszej perspektywy. Jestem szczęśliwa, że kolejny już raz stworzyliśmy tak piękną rzecz"- mówi Vasina.

Agata Buzek /fot. Wunsche & Samsel 

Album nr 1, jest drugim który wydała marka, powstał również limitowany, ręcznie wykonany album nr 0. Oba są zapowiedzią większej serii towarzyszącej kolejnym kolekcjom. Pięknie wydany album po pokazie trafił w ręce do wyselekcjonowanej liczby osób - pasjonatów mody, artystów, mecenasów i partnerów Studia oraz modowych redakcji pism stając się artystycznym uzupełnieniem samego pokazu, oddającym ducha i ideę kolekcji.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Zdjęcia: Wunsche & Samsel