contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Veclaim

Jagoda Lisiak

Pierwsza kampania marki Veclaim/fot. Marcin Gąska

Najpierw marka Moiess, specjalizująca się w strojach kąpielowych, teraz Veclaim. Jessica Mercedes Kirschner nie zwalnia tempa. Niedawno wystartowała z nowym konceptem modowym. Tym razem postawiła na ponadsezonowe projekty dla kobiet lubiących modę i orientujących się w trendach.

Veclaim to ubrania, które są miksem stylów od awangardy, po estetykę boho. To co Jessica lubi najbardziej i w czym czuje się najlepiej. Z tym wiąże się również geneza powstania marki, która zakładała stworzenie ubrań komfortowych w noszeniu, uniwersalnych i pasujących do wielu typów sylwetek. Ważnym aspektem jest również jakość materiałów. Wszystkie ubrania produkowane w Polsce wykonane są z wysokiej jakości surowców, lnu, jedwabiu czy bawełny.

Pierwsza kampania marki Veclaim/fot. Marcin Gąska

Liczne podróże influencerki pozwalają jej przywozić inspiracje z najdalszych zakątków świata. Od ukochanego Tulum w Meksyku, przez fashion weeki odbywające się w światowych stolicach mody, po mroźną i wietrzną Islandię. Każde z odwiedzonych miejsc to niezliczone ilości nowych impulsów i bodźców, które w kreowaniu nowych modeli okazują się bardzo przydatne.

Ekskluzywności marce dodaje fakt, iż liczba każdego produktu jest limitowana. Póki co, w ofercie Veclaim dominują sukienki i koszule, ale na nich Jessica z pewnością nie poprzestanie. Kolejna kolekcja zostanie zaprezentowana już wiosną.

Pierwszą kampanię marki wystylizowała Ewelina Gralak, natomiast za zdjęcia odpowiedzialny jest Marcin Gąska.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 Zdjęcia: Marcin Gąska

Tekst: Jagoda Lisiak