contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Vicher jesień-zima 2018/19

Jagoda Lisiak

Kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 marki Vicher/fot. Łukasz Pukowiec

Świeży powiew wiatru... czyli marka Vicher powstała z inicjatywy trzech sióstr. Projekty dziewczyn wyrażają tęsknotę za wolnością, naturalną dzikością i porywami serca. Inspirowane są artystyczną bohemą, naturalną nonszalancją i miejskim stylem. 

 W poszukiwaniu chwili, która już minęła, niestrudzone marzycielki wciąż kontynuują swoją niekończącą się podróż, odnajdując piękno w chaosie, w drobnych rzeczach i ulotnych momentach. Tym razem w klimacie orientalnego Marrakeszu.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 marki Vicher/fot. Łukasz Pukowiec

Główną bohaterka kolekcji na sezon jesień-zima 2018/19 jest szczęśliwa i wolna Berber Girl - indywidualistka, która daje się ponieść marzeniom, intuicji i dzikości serca. To obywatelka świata, która swój świat opiera na kobiecej solidarności i silnych więzach. Delikatna, a zarazem mająca silny charakter i swoje zdanie. Berber Girl nosi w sobie światło i żywioły.

 Kolekcja oparta jest na autorskich, ręcznie malowanych ilustracjach przenoszonych na tkaniny. Bazuje na mocnych akcentach głębokiej czerni aksamitu, jak i delikatnych, zwiewnych jedwabiach. Charakterystyczne dla kolekcji są kobiece formy oraz nonszalanckie zamaszystości.

 Całość przełamana została zadziornymi projektami o męskim pierwiastku, co świadczy o sile i odwadze Berber Girl. W kolekcji znalazły się również wełniane, grube swetry, ręczne plisowania i misternie naszywane zdobienia.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 
Zdjęcia: Łukasz Pukowiec