contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Weave "Le Jardin mystique" kolekcja jesień-zima 2017/18

Adrianna Jannasz

Kolekcja "Le Jardin mystique" /fot. materiały prasowe

Weave jest polską marką, której misją jest reformacja mody i przywrócenie jej miejsca, które zajmowała kiedyś.

Najnowsza kolekcja snuje swoją opowieść na podstawie życia artystki - Camille Claudel. Malarskie kadry autorstwa Zuzy Krajewskiej zostały wykonane w pracowni rzeźbiarskiej, przez co został zachowany duch epoki, w którym żyła artystka.

Kolekcja „Le Jardin mystique” jest zbiorem obiektów sztuki użytkowej, namacalnych dowodów na to, że można osiągnąć artyzm w pozornie zwykłym hafcie czy konstrukcji ubrań.

Kolekcja "Le Jardin mystique" /fot. materiały prasowe

„Po raz kolejny pracowaliśmy przy sesji z Zuzą Krajewską. Jej wizja świata, ale też pewne malarskie podejście do robienia zdjęć i komponowania kadrów idealnie współgra z tym, co i jak chcieliśmy pokazać przy okazji premiery kolekcji „Le Jardin mystique” - wyjaśnia dyrektor artystyczna marki - Magdalena Zdrojewska-Libucha.

Kolekcja Weave na jesień-zimę 2017/18 „Le Jardin mystique” operuje kolorami i fakturami. Pojawił się róż indyjski, amarant, złoto, niebieskie szarości, grafit oraz niezastąpiona czerń.

Kolekcja "Le Jardin mystique" /fot. materiały prasowe

Zastosowany został aksamit, welur oraz żakard we kwiatowe wzory.

Wyróżnieniem w kolekcji jest złoty haft - ćma. Jej wizerunek ozdabia karczki płaszczy lub występuje jako drobny emblemat na złocistym bomberze. 

Najnowsza kolekcja „Le Jardin mystique” dostępna jest w butiku marki na ulicy Śniadeckich 17 w Warszawie oraz na stronie internetowej www.madebyweave.com.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz