contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Wiosenna metamorfoza butiku Joanny Hawrot

Jagoda Lisiak

Wiosenna metamorfoza butiku Joanny Hawrot mieszczącego się przy ul. Kopernika 8/18 w Warszawie 

Joanna Hawrot to projektantka znana z zamiłowania do sztuki oraz kimon. Tworzone przez nią dzieła balansują pomiędzy haute couture a pret-a-porter. 

Wraz z nadchodzącą nową porą roku artystka postanowiła na nowo zaaranżować przestrzeń swojego butiku mieszczącego się przy ulicy Kopernika 8/18 w Warszawie. Postawiła na mocne kolory: indygo i pudrowy róż. Barwy w życiu mają ogromne znaczenie a także silnie współdziałają z naszą osobowością. 

Kolor ciemny niebieski to kolor żywiołu wody czyli życia. Symbolizuje równowagę i spokój. Natomiast jasny róż pozytywnie ociepla wnętrze, relaksuje i uspokaja, równoważy. Jest również jednym z najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu. 

Całość wystroju uzupełnia Bird of Paradise – roślina, która jest wspomnieniem tropikalnych wakacji. 

Butik Joanny Hawrot to także miejsce, gdzie można zadbać nie tylko o duszę ale też o ciało. Pomóc w tym mają naturalne i organiczne kosmetyki, które przed wprowadzeniem poddane zostały starannej selekcji.  

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak