contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

ZAŁUCKA KUCZERA - BIRDY

Jagoda Lisiak

Kolekcja “Birdy” na sezon jesień-zima 2018/19 marki ZAŁUCKA KUCZERA/fot. Iza Zych

ZAŁUCKA KUCZERA w swoich projektach łączy klasykę i technologię, jednocześnie eksperymentując z detalem i formą. Ubrania są tak pomyślane, by można łączyć je z sobą i nosić od rana do wieczora. Studio projektowe znajduje się w Wieliczce, a kolekcje powstają w polskich, lokalnych szwalniach i pracowniach.

„Birdy” jest piątą z kolei kolekcją marki założonej przez Annę Załucką Kuczerę. W sezonie jesień-zima 2018/19 projektantka konsekwentnie kładzie nacisk na styl i funkcjonalność. Pozostaje ponadczasowa i elegancka, czerpiąc jednocześnie z estetyki streetwearu.

Kolekcja “Birdy” na sezon jesień-zima 2018/19 marki ZAŁUCKA KUCZERA/fot. Iza Zych

Klasyczne formy jak płaszcz, garnitur, sukienka, koszula zyskują nowoczesny sznyt poprzez technologiczne rozwiązania, detal oraz zastosowaną tkaninę. Są eleganckie, jednocześnie stylowe i mocne w charakterze.

Ubrania zaplanowane są na dłużej niż sezon dzięki świetnemu rzemiosłu i dbałości wykonania oraz ponadczasowemu designowi.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcia: Iza Zych