contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

ZAQUAD wiosna-lato 2017

Jagoda Lisiak

Kampania wizerunkowa kolekcji "In Motion" wiosna-lato 2017 marki ZAQUAD/fot. Łukasz Pukowiec 

Najnowsza, ósma już kolekcja polskiej marki ZAQUAD kusi kobiecością. Kwintesencją całości są delikatne i zwiewne materiały, które nadają sylwetce lekkości. Idealnie współgrając z pewną siebie kobietą. 

Prezentacja wiosenno-letniej kolekcji „IN MOTION” odbyła się 11 maja w Warszawie. Wydarzenie mające miejsce na 50-tym piętrze wieżowca przy ulicy Złotej 44 połączone zostało z pierwszym w historii marki pokazem mody. 

Kampania wizerunkowa kolekcji "In Motion" wiosna-lato 2017 marki ZAQUAD/fot. Łukasz Pukowiec

Projektantka marki postawiła na dynamikę i ruch. Wszystkie zaprezentowane ubrania stworzone zostały głównie z muślinów, jedwabiu i szyfonu. Zwiewne, letnie sukienki przełamane zostały nieco rockowymi ramoneskami. 

Dominującymi kolorami są pudrowy róż i butelkowa zieleń. Pojawia się też beż, szlachetna biel oraz czerń. 

Casualowe stylizacje przepleciono eleganckimi garniturami i sukniami, które nadadzą się na wieczorne wyjścia. Niekwestionowanym hitem okazał się biały garnitur z rozcięciami na bokach – przy rękawach oraz nogawkach. Jest to bardzo ciekawa alternatywa klasycznie skrojonego zestawu. 

Kampania wizerunkowa kolekcji "In Motion" wiosna-lato 2017 marki ZAQUAD/fot. Łukasz Pukowiec

Miejsce kampanii wizerunkowej również wybrano nie bez powodu. Fuerteventura to miejsce bardzo wietrzne, ale zarazem niezwykle ciepłe. Klimat wyspy idealnie wpasował się w tematykę kolekcji a kolorystyka podkreśliła naturalną paletę barw oraz uwydatniła te nieco mocniejsze odcienie. 

Zdjęcia wykonał fotograf Łukasz Pukowiec. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Łukasz Pukowiec