contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Insta-DYKF

Alessandro Michele Międzynarodowym Projektantem Roku

Jagoda Lisiak

Alessandro Michele/Instagram: @buro247ru

British Fashion Council uznało Alessandro Michele, nowego dyrektora kreatywnego Gucci, za Międzynarodowego Projektanta Roku 2015. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się jeszcze w tym miesiącu w londyńskim koloseum.

Michele, który w pierwszej połowie roku wprowadził wiele zmian w świecie mody, od początku wymieniany był jako faworyt w kategorii „Najlepszy projektant mody 2015 roku”. Wyróżnienie, które szczególnie mu się należało jest potwierdzeniem jego ogromnego potencjału.

Po przejęciu przez Michele, w styczniu tego roku, sterów we włoskim domu mody, marka odżyła. Gucci obecnie zajmuje drugie miejsce na światowym rynku dóbr luksusowych, a kreacje wychodzące z pracowni Gucci noszą największe światowe gwiazdy kina i estrady.  

Nagrody Brytyjskiej Rady Mody przyznawane są co roku. Wcześniej, tym jednym z najważniejszych wyróżnień w świecie mody pochwalić się mogli m.in. Nicolas Ghesquiere czy Miuccia Prada.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

tekst: Jagoda Lisiak