contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Insta-DYKF

Dobroczynna akcja Vivienne Westwood

Jagoda Lisiak

Vivienne Westwood na prezentacji bożonarodzeniowego drzewka/Instagram: @viviennewestwoodofficial

Znana z tego, że od lat angażuje się społecznie, wspiera biednych i nie boi mówić się o kontrowersyjnych sprawach, brytyjska projektantka i tym razem postanowiła zadziałać charytatywnie. 

Vivienne Westwood wraz z mężem Andreasem Kronthalerem, 24 listopada 2015, odsłonili ponad pięciometrową, udekorowaną przez siebie choinkę. W czasie wydarzenia sprzedawano limitowaną edycję organicznych czekolad, a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na ochronę lasów tropikalnych. Cały projekt powstał przy wsparciu organizacji dobroczynnej Cool Earth, której artyści są patronami.

Do pomocy włączyła się również londyńska restauracja Aqua Shard, w której miała miejsce prezentacja świątecznego drzewka. Dochód ze sprzedaży specjalnie stworzonego deseru i koktajlu na bazie czekolady a także każdy 1 funt doliczony opcjonalnie do każdego rachunku przez listopad, grudzień i styczeń, przeznaczony będzie na wsparcie całej akcji.  

Choinka ozdobiona została delikatnymi, jasnymi lampkami a nałożony na całość, zszyty z kawałków koronki materiał, tworzy okazały widok. Akcent ma przypominać jak ważna jest ochrona lasów deszczowych. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

tekst: Jagoda Lisiak

Vivienne Westwood z mężem Andreasem Kronthalerem/Instagram: @aquashard

Dekoracja wykonana z ozdobnych, niebieskich motyli żyjących w lasach tropikalnych/Instagram: @aquashard