contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Insta-DYKF

Louis Vuitton dla UNICEF

Jagoda Lisiak

Znak skrzyżowanych małych palców i hashtag #makeapromise to symbole wspólnej akcji Louis Vuitton i UNICEF/Instagram: @louisvuitton 

Louis Vuitton postanowił wesprzeć organizacje humanitarną UNICEF. Specjalnie na tę okazję zaprojektowana została srebrna bransoletka i naszyjnik z małą kłódką, na której widoczne jest logo marki.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc dzieciom na całym świecie, które są w pilnej potrzebie i trudnej sytuacji życiowej. Szczególnie narażone na klęski żywiołowe, konflikty czy groźne choroby.

Do akcji zaangażowało się wiele znanych osób. M.in. Nicolas Ghesquiere, Miranda Kerr, Selena Gomez, Nicole Kidman, Heidi Klum, Mariah Carey oraz David Beckham. 

W Beverly Hills, 12 stycznia 2016 roku odbył się bal organizowany przez UNICEF, wspierany przez francuski dom mody, na którym pojawiło się wiele osobistości, biorących udział w projekcie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak