contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Insta-DYKF

LV x Supreme

Adrianna Jannasz

Instagram: @louisvuitton

Krążąca plotka o współpracy streetwear’owej marki Supreme i domu mody Louis Vuitton stała się prawdą. Marki wspólnie połączyły siły i stworzyły kapsułową kolekcję.

Premiera kolekcji miała miejsce 19.01.2017 roku, w Paryżu podczas Men’s Fashion Week. 

W skład kolekcji wchodzą torby, plecaki, „nerki”, szaliki, kurtki, a wszystko utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Nie zabrakło logo LV na ubraniach i dodatkach wykonanych ze skóry. 

Instagram: @supremenewyork

Kim Jones, który zajmuje stanowisko dyrektora w Louis Vuitton w wywiadzie dla WWD przyznał, że inspiracją do stworzenia kolekcji było miasto Nowy Jork, a marka Supreme doskonale utożsamia się z duchem miasta wielkiego jabłka.

Instagram: @supremenewyork

Pomimo sprzeczki LV z Supreme w 2000 roku, kiedy to amerykańska marka bezprawnie wykorzystała monogram Louis Vuitton na deskach, najnowsza kolekcja na jesień - zimę 2017 prezentuje się dość obiecująco a współpraca stała się ogromnym zaskoczeniem zapewne dla niejednej osoby. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Tekst: Adrianna Jannasz