contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Insta-DYKF

Nowy butik Barneys w Nowym Jorku

Jagoda Lisiak

Wnętrze nowego butiku Barneys/Instagram: @wwd

Kolejny butik dołączył właśnie do sieci luksusowych salonów Barneys mających w swojej ofercie produkty takich marek jak Givenchy, Saint Laurent, Giuseppe Zanotti, Altuzarra, Stella McCartney. Dom towarowy mieści się na rogu siódmej Alei i szesnastej ulicy w Nowym Jorku, w tym samym budynku gdzie w 1923 roku powstał pierwszy salon marki. 

Na przestrzeni 58.000 stóp kwadratowych sklepu znajduję się 5 pięter. Dostępne są tam ubrania damskie, męskie, buty, akcesoria oraz kosmetyki. Na terenie butiku znajduje się również męski fryzjer a także strefa oferująca maseczki i zabiegi na ciało. 

Miejsce to ma pozwolić się odprężyć, uspokoić. To swego rodzaju schronienie, w którym można odpocząć, przebywając w jasnych, zmysłowych i subtelnych wnętrzach, podziwiając towary najwyższej jakości. 

Największą dumą twórców są okrągłe schody. Przepięknie i starannie wykonany element nawiązuje do oryginalnego sklepu Barneys z przeszłości. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Tekst: Jagoda Lisiak