contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Insta-DYKF

Pokaz Victoria's Secret 2016

Adrianna Jannasz

Instagram: @victoriassecret

Pokaz Victoria’s Secret jest chyba najbardziej oczekiwanym pokazem w ciągu roku. Najpiękniejsze modelki świata po raz kolejny zaprezentują eksluzywną bieliznę z metką Victoria’s Secret. To zjawiskowe show z roku na rok wzbudza coraz większe zainteresowanie.

Pokaz odbędzie się 30 listopada i nie będzie to Nowy Jork. Tym razem modelki VS wystąpią na wybiegu w mieście miłości - Paryżu. Transmisja telewizyjna zaplanowana jest na dzień 5 grudnia na kanale CBS Television Network.

Wśród listy modelek na pokazie niestety nie zobaczymy ani jednej Polki, lecz zobaczymy modelki, które podbiły wybiegi w 2016 roku, a mowa tu o Kendall Jenner czy siostrach Hadid. Nie zabraknie corocznych aniołków takich jak: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio czy Karlie Kloss.

Lista modelek, które wystąpią w tegorocznym pokazie Victoria's Secret/ fot. Facebook: Victoria's Secret Angels

Cały pokaz uświetnią wstępy gości muzycznych - Bruno Mars, Lady Gagi i The Weeknd.

Nie można zapomnieć o Fantasy Bra, który jest stanikiem, a jednocześnie dziełem sztuki.
Co roku zostaje wybrana jedna modelka na ambasadorkę tego skarbu, który jest wart 3 miliony dolarów. W tym roku zaszczyt ten przypadnie Jasmine Tookes. Autorem tego dzieła jest Eddie Borgo, który stworzył biustonosz z 9000 kamieni, w tym szmaragdów i diamentów, a wykonanie zajęło mu 700 godzin.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz

Instagram: @victoriassecret