contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

303 Avenue

Jagoda Lisiak

Logo marki 303 Avenue

Marka 303 Avenue od 8 lat umiejętnie łączy kobiecą subtelność ze współczesną modą. Polki doceniają ich styl i jakość, zwracając uwagę na precyzyjne wykończenie i spójną ideę kolejnych kolekcji. Każdy kolejny sezon pokazuje rozwój 303 Avenue. Proces tworzenia potrzebuje czasu, dlatego z roku na rok marka zmienia się małymi krokami, nie zapominając jednak o swoich korzeniach. To dopiero początek ich historii.

Marka „Made in Poland". Większość ubrań z metką 303 Avenue produkowana jest w ich własnej szwalni, której prowadzeniem zajmują się od kilkunastu lat. Zespół doświadczonych specjalistów dba o wykonanie każdej pojedynczej sztuki. Osobiście czuwają nad każdym etapem produkcji, od zakupu tkanin przez wybór nici, guzików i konstrukcję, aż do efektu końcowego. Tkaniny, z których wykonywane są produkty pochodzą od renomowanych, europejskich producentów, którzy gwarantują swoją jakość wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Ubrania 303 Avenue regularnie pojawiają się w polskich magazynach takich jak Harper’s Bazaar, Elle, Instyle czy Glamour.

Pokaz marki podczas II edycji KTW Fashion Week odbędzie się w sobotę, 10 listopada o godzinie 20.00.

O najnowszej kampanii marki 303 Avenue przeczytacie, klikając w poniższy link:

303 Avenue jesień-zima 2018/19 “Send me love letters”