contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

Sandra Dąbrowska

Jagoda Lisiak

Sandra Dąbrowska

Sandra Dąbrowska to studentka projektowania ubioru, obecnie pracująca jako grafik komputerowy w firmie odzieżowej. Przed podjęciem studiów magisterskich na wydziale Tkaniny i Ubioru w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, zdobyła tytuł licencjata z Projektowania ubioru i zarządzania technologią w Viamodzie, polsko-włoskiej szkole wyższej w Warszawie. Sandra interesuje się również fotografią i filmowaniem.

Pokaz jej kolekcji podczas KTW Fashion Week odbędzie się w piątek, 9 listopada o godzinie 17.30.

Więcej o marce i projektach Sandry Dąbrowskiej przeczytacie, klikając w poniższy link:

Sandra Dąbrowska

Just Paul

Jagoda Lisiak

Just Paul jest młodą i energicznie rozwijającą się marką na rynku odzieżowym w Polsce, tworzoną z pasji do mody i wielkomiejskiego stylu życia. Ubrania Just Paul cechuje niewymuszona elegancja, luz i nonszalancja, która w połączeniu z dzianinami wysokiej jakości kreuje nowy wymiar casualowego stylu.

Just Paul spełnia potrzeby nowoczesnej kobiety, ceniącej wygodę i komfort w codziennym życiu, ale chcącej też podkreślić swoją kobiecość i walory. Marka skierowana jest do pewnych siebie, świadomych swego piękna i ciała kobiet. Dla takich, które lubią uwodzić i czarować.

To kolejna marka, która zaprezentuje swoje projekty podczas II edycji KTW Fashion Week. Ich pokaz odbędzie się w piątek, 9 listopada o godzinie 20.00.

Więcej o projektach marki Just Paul przeczytacie, klikając w poniższy link:

Just Paul jesień-zima 2018

THECADESS WARSSAW

Jagoda Lisiak

Duet THECADESS - Radek Rociński i Piotr Sałata

THECADESS WARSSAW to duet projektantów - Radek Rociński i Piotr Sałata. Ich kolekcje składają się z wyrafinowanych, ale prostych krojów. Ubrania z metką Thecadess to wysoka jakość, a wszystkie modele są szyte w Polsce, co stanowi dla twórców marki jeden z najważniejszych aspektów realizacji projektów.

Na KTW Fashion Week duet przyjedzie już po raz drugi. Podczas tegorocznej edycji katowickiego wydarzenia ich pokaz odbędzie się w sobotę, 10 listopada o godzinie 20.00.

Więcej o marce THECADESS dowiecie się, klikając w poniższy link:

THECADESS jesień-zima 2018/19

ZAŁUCKA KUCZERA

Jagoda Lisiak

Anna Załucka Kuczera

ZAŁUCKA KUCZERA tworzy stylowe i mocne w charakterze ubrania. W swoich projektach łączy klasykę i technologię, jednocześnie eksperymentując z detalem i formą. Ubrania są tak pomyślane, by łączyć je z sobą i nosić od rana do wieczora. Studio projektowe marki znajduje się w Wieliczce, a kolekcje powstają w polskich, lokalnych szwalniach i pracowniach.

Anna Załucka-Kuczera ukończyła krakowską SAPU – Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru. Jest laureatką nagrody mediów w konkursie dla młodych projektantów – Złota Nitka 2016 (Łódź, Polska). Brała udział w finale konkursu dla projektantów Habitus Baltija w łotewskiej Rydze. Swoje projekty prezentowała także w Nowym Jorku.

Podczas KTW Fashion Week 2018 projektantka zaprezentuje swoją aktualną kolekcję - BIRDY na sezon jesień-zima 2018/19. Jej pokaz odbędzie się w piątek, 9 listopada o godzinie 18.00

O najnowszej kolekcji marki ZAŁUCKA KUCZERA przeczytacie, klikając w poniższy link:

ZAŁUCKA KUCZERA “BIRDY”

Kas Kryst

Jagoda Lisiak

Katarzyna Kryst

Katarzyna Kryst to założycielka wielokrotnie nagradzanej marki KAS KRYST. Absolwentka Projektowania Ubioru w MSKPU w Warszawie. Laureatka wielu nagród branżowych m.in. Doskonałość Twojego Stylu, K MAG, LaMODE.INFO, Milan Style Academy, FACE TO FACE PARIS. Finalistka konkursu Złota Nitka i Łódź Young Fashion.
 KAS KRYST to marka, która łączy awangardową modę ze stylem ulicy.

Pokaz marki Kas Kryst odbędzie się w sobotę 10 listopada o godzinie 21.00 podczas KTW Fashion Week.

O najnowszej kampanii marki Kas Kryst przeczytacie, klikając w poniższy link:

Kas Kryst jesień-zima 2018/19

Diligent

Jagoda Lisiak

Duet Diligent

Diligent to marka założona przez Szymona Mrózka w 2013 roku. Dwa lata później swoje siły połączył z Martą Pospieszną, a od 2015 Diligent jest marką mody prowadzoną przez duet projektantów. Tworząc swoją kolekcję, projektanci koncentrują się na interdyscyplinarnych kompetencjach i perspektywach. 

Swoją modę ready-to-wear z wykorzystaniem elementów sportu pokażą podczas II edycji KTW Fashion Week w Katowicach już w sobotę 10 listopada. Ich pokaz odbędzie się o godzinie 19.00 w Fabryce Porcelany.

Więcej o projektach duetu Diligent przeczytacie, klikając w poniższy link:

Premiera kolekcji “Langusta Lips” marki Diligent w TFH Koncept

Simona Nikołajewska

Jagoda Lisiak

Simona Nikołajewska

Simona Nikołajewska to absolwentka Projektowania Ubioru studiów licencjackich w Wyższej Szkole Viamoda w Warszawie oraz studiów magisterskich Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Finalistka konkursu OFF FASHION Kielce oraz półfinalistka Fashion Designer Awards. Odbyła staże u duetu projektantów BOHOBOCO oraz u Dawida Tomaszewskiego w Berlinie. Projektantka ma na swoim koncie publikacje własnych projektów w magazynach mody, takich jak: okładka magazynu "Zwierciadło" z Małgorzatą Foremniak, okładka "L'Officiel Latvia", a także sesje zdjęciowe w L'Officiel India czy L'Officiel Kazakhstan.

Młoda projektantka na KTW Fashion Week będzie już po raz drugi. Tym razem swoją kolekcje zaprezentuje w sobotę 10 listopada, o godzinie 18.00

Więcej o projektach Simony przeczytacie, klikając w poniższy link:

Simona Nikołajewska jesień-zima 2018/19

PILAWSKI

Jagoda Lisiak

Bartosz Pilawski

Za projekty marki PILAWSKI odpowiedzialny jest 23-letni Bartosz Pilawski. Pochodzący ze Szczecinka projektant obecnie tworzy w katowickiej pracowni w Fabryce Porcelany. Bartek obserwował z bliska najlepszych w branży mody – wcześniej pracował w atelier u Macieja Zienia i duetu Paprocki&Brzozowski w Warszawie. To dało mu impuls, aby zacząć projektować i myśleć o własnej kolekcji. 

Podczas II edycji KTW Fashion Week projektant pokaże swoją trzecią kolekcję zatytułowaną „IT’S DONE”. Pokaz marki odbędzie się w sobotę 10 listopada, o godzinie 20.00

Więcej o kolekcji PILAWSKI przeczytacie, klikając w poniższy link:

“IT’S DONE” - kampania kolekcji PILAWSKI


DUNST

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

DUNST to marka, która nie używa materiałów pochodzenia zwierzęcego. Myśli o modzie globalnie jednocześnie szanując swoje korzenie. Kieruje nią idea "What Matters Is Inside" - to, czego nie widać na pierwszy pierwszy rzut, jest równie ważne zarówno w ubraniach, jak i w polityce firmy.

Pokaz kolekcji DUNST odbędzie się w pierwszym bloku pokazowym w piątek 9 listopada, o godzinie 17.30 podczas KTW Fashion Week.

Więcej o marce DUNST przeczytacie, klikając w poniższy link:

DUNST wiosna-lato 2018

Piotr Popiołek

Jagoda Lisiak

Projektant Piotr Popiołek

Piotr Popiołek - projektant mody, stylista i kostiumograf z Krakowa. Jest laureatem wielu konkursów modowych. Zwyciężył m.in. "Cracow Fashion Awards 2017" oraz znalazł się w finale "OFF Fashion 2017". Absolwent Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie oraz warsztatów Fashion Design z Markiem Fastem podczas 10 edycji "Art & Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk". 

Jego priorytetem jest stworzenie rozpoznawalnej, autorskiej marki prosperującej na arenie międzynarodowej. Może przyczynić się do tego udział w tegorocznej edycji KTW Fashion Week. Jego pokaz odbędzie się w piątek 9 listopada, o godzinie 17.30 w katowickiej Fabryce Porcelany.

Więcej o Piotrze i jego projektach przeczytacie, klikając w poniższy link:

Piotr Popiołek

Angelika Józefczyk

Jagoda Lisiak

Angelika Józefczyk

Angelika Józefczyk

Angelika Józefczyk to absolwentka MSKPU w Warszawie na kierunku projektowanie ubioru. Młoda projektantka lubi eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań. Jest również autorką kostiumów teatralnych.

Pokaz kolekcji Angeliki podczas KTW Fashion Week odbędzie się w piątek 9 listopada, o godzinie 19.00 w katowickiej Fabryce Porcelany.

Więcej o Angelice i jej projektach przeczytacie, klikając w poniższy link:

Angelika Józefczyk

Klaudia Markiewicz

Jagoda Lisiak

Projektantka Klaudia Markiewicz/fot. Marek Makowski

Klaudia Markiewicz jest projektantką mody oraz doktorantką na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – Wydział Tkaniny i Ubioru. Pod swoim nazwiskiem tworzy od 2014 roku.

Klaudia pokaże swoją kolekcję w ramach II edycji KTW Fashion Week. Pokaz jej kolekcji odbędzie się w sobotę 10 listopada, o godzinie 17.00 w Fabryce Porcelany.

Więcej o Klaudii Markiewicz i jej projektach możecie przeczytać, klikając w poniższy link:

Klaudia Markiewicz

Adrian Krupa

Jagoda Lisiak

Projektant Adrian Krupa/fot. materiały prasowe

Adrian Krupa to młody projektant, który studiuje projektowania ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jego talent został doceniony m.in. podczas tegorocznego konkursu “Złota Nitka 2018”, którego został zwycięzcą.

Adrian pokąże swoją kolekcję w ramach II edycji KTW Fashion Week. Pokaz jego kolekcji odbędzie się w sobotę 10 listopada, o godzinie 17.00 w Fabryce Porcelany.

Więcej o projektancie i jego kolekcji FETISH dowiecie się, klikając w poniższy link:

Adrian Krupa

MMC

Jagoda Lisiak

Duet MMC - Ilona Majer i Rafał Michalak/fot. Aldona Karczmarczyk

MMC zostało stworzone przez duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi – Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Ich projekty to prostota i puryzm formy zamknięte w ultranowoczesnej tkaninie. 

Duet został nagrodzony podczas gali Elle Style Awards 2018 w kategorii “Projektant Roku”.

Swoją najnowszą wieczorową kolekcję, premierowo zaprezentują podczas II edycji KTW Fashion Week w Katowicach, w sobotę 10 listopada 2018, na zamknięcie bloku wieczornego.

Więcej o projektach duetu MMC możecie przeczytać klikając w poniższy link:

Kampania MMC jesień-zima 2018/19

Tomasz Armada

Jagoda Lisiak

Tomasz Armada/fot. Aga Murak

Armada Tomasz - młody projektant, członek grupy artystycznej Dom Mody Limanka. Jego kolekcje inspirowane między innymi sarmatyzmem, wychodzą naprzeciw modzie dyktowanej przez Zachód, powielanej przez rodzimych naśladowców.

Jest jednym z projektantów, który zaprezentuje swoją kolekcje podczas II edycji KTW Fashion Week w Katowicach. Został wyłoniony drogą głosowania podczas kolacji przedstawicieli mediów i ekspertów mody „Millennial Dinner” 7 czerwca 2018. Kolekcję Armady będzie można obejrzeć na wybiegu tuż przed pokazem MMC, w sobotę, 10 listopada 2018.

Więcej o projektancie przeczytacie pod poniższym linkiem:

Tomasz Armada - Konfekcja