contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

Bizuu

Jagoda Lisiak

Założycielki i projektantki marki Bizuu - Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak

Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak to założycielki i projektantki marki BIZUU. Marka powstała w 2010 roku i w ciągu zaledwie kilku lat zyskała dużą popularność na polskim rynku modowym. Nad wyglądem każdej kolekcji pracują obie projektantki, dzięki czemu nawet najmniejszy szczegół dopracowany jest z wyjątkową precyzją. W projektach BIZUU można dostrzec ujęte w niebanalny sposób wiodące trendy, które harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami projektantek. Tworzone modele plasują się pomiędzy wieczorowymi, eleganckimi kreacjami, a kobiecymi strojami na co dzień. BIZUU stawia także na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, wykorzystując tkaniny z Włoch i Francji.

BIZUU tworzy regularnie także linię popołudniową BIZUU Apres-Midi, a także linie ślubną BIZUU Bridal. W 2016 roku do portfolio marki dołączyła kapsułową letnia linia - BIZUU MER. Był to również rok debiutu licencyjnego – marka nawiązała współpracę z Turner Broadcasting System, właścicielem Cartoon Network, która zaowocowała kolekcją BIZUUxPowerPuffGirls. Rok później BIZUU nawiązało współpracę z Mattel, właścicielem marki Barbie, prezentując podczas pokazu kolekcji wiosna-lato 2017 kapsułową kolekcję BIZUUxBarbie. Trzecią współpracą licencyjną marki jest kolekcja BIZUU x The Rolling Stones, która powstała we współpracy z marką BRAVADO oraz Universal Music Polska.

Marka BIZUU swoje projekty pokazywała już podczas I edycji KTW Fashion Week w 2017 roku. W tym roku również wezmą udział w katowickim święcie mody. Tym razem ich pokaz odbędzie się w piątek, 9 listopada, o godz. 22.00.

O najnowszej kolekcji marki Bizuu przeczytacie, klikając w poniższy link:

Bizuu Apres-Midi Autumn Wonderland 2018