contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

Dramat

Jagoda Lisiak

Projekt marki Dramat

Dramat Europe był początkowo projektem artystycznym fashion, który w 2018 roku przekształcił się w markę. Marka Dramat Europe odwołuje się do rodzimych wyobrażeń i mitów o luksusie, zapożyczonych z amerykańskich filmów i seriali telewizyjnych. Przemienia je w autonomiczną kategorię estetyczną, oddalającą wstyd i zaprzeczającą kompleksowi niższości.

Główne inspiracje marki odnoszą się do przeszłości. Poprzez formy i dobór tkanin z przekorą adaptuje klisze kulturowe. Kolekcje marki cechuje eklektyczny indywidualizm, dbałość o szczegóły, awangardowa linia kroju, naturalne tkaniny i bogate zdobienia.

Projekty Dramat Europe pojawiały się m.in. w Dazed and Confused, i-D, Wysokie Obcasy, Pani, Viva Moda, Elle Serbia, Nasty, Sleek, K Mag, Coeval, L'Officiel Polska, Schön!, Harper's Bazaar Ukraine, Sezon. Nosiły je takie postaci jak Zuza Krajewska, Maffashion, Margaret, Agnieszka Ścibior czy Ada Fijał.

Młoda marka swoją kolekcję zaprezentuje w trakcie KTW Fashion Week w Katowicach. Ich pokaz w Fabryce Porcelany odbędzie się w sobotę, 10 listopada, o godzinie 18.00.

Więcej o marce Dramat przeczytacie, klikając w poniższy link:

Dramat Europe