contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

Marlu

Jagoda Lisiak

Agata Ula Rzepniewska - dyrektor kreatywna marki Marlu

Dyrektor kreatywną Marlu jest Agata Ula Rzepniewska, absolwentka międzynarodowego instytutu projektowania mody i marketingu Polimoda we Florencji. Od lat projektuje pod własnym nazwiskiem szyte na zamówienie ubrania i własne mini kolekcje. Jej największą inspiracją jest surowiec, ogromną wagę przywiązuje do jakości. Swoim niepowtarzalnym stylem zdobyła już liczne grono stałych klientek. Jej projekty cieszą się uznaniem silnych, zdecydowanych i pewnych siebie kobiet sukcesu.

Nazwa Marlu nie jest przypadkowa – tworzą ją pierwsze litery imion jej założycielek. To rodzinna firma, czego znakiem jest charakterystyczne logo. Odnaleźć w nim można znak serca i nieskończoności, które połączone w całość tworzą pięć pętli. Każda z nich symbolizuje jedną z założycielek. Rodzina, miłość i nieustająca pasja to właśnie Marlu.

Marlu swoją kolekcje zaprezentuje podczas tegorocznej, II edycji KTW Fashion Week. Pokaz marki odbędzie się w piątek, 9 listopada, o godzinie 20:00 w katowickiej Fabryce Porcelany.

Więcej o projektach marki Marlu przeczytacie, klikając w poniższy link:

Marlu wiosna-lato 2018