contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KTW - projektanci

Natasha Pavluchenko

Jagoda Lisiak

Natasha Pavluchenko

Natasha Pavluchenko to projektantka, ilustratorka, designerka, która od 13 lat tworzy najwyższej klasy modę w swoim atelier w Bielsku Białej. Urodziła się w 1979 r. na Białorusi, w rodzinie o polskich i ukraińskich korzeniach. Swoją przygodę z modą rozpoczęła w wieku 17 lat, przejmując krawiecki talent i pasję od swojego pradziadka, który jeszcze przed I Wojną Światową prowadził swoją pracownię na warszawskiej Starówce. W ten sposób zrodziła się historia pełna miłości do mody.

Projektantka wielokrotnie prezentowała swoje kolekcje podczas wydarzeń mody w kraju i zagranicą (m.in. w Portugalii, Rosji, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Azerbejdżanie i na Cyprze), zdobywając szereg wyróżnień oraz wierne grono klientek. Natasha Pavluchenko jest też jedyną polską projektantką, która zaprezentowała swoją kolekcję na włoskiej Alta Roma, stając się członkinią prestiżowej modowej familii haute couture.

Na KTW Fashion Week Natasha przyjedzie już po raz drugi. W tym roku, podczas katowickiego wydarzenia jej pokaz odbędzie się w piątek, 9 listopada, o godzinie 21.00.